Iris on meie etapiviisiliselt ehitatavate majade valikus ainus ühekorruseline hoone. Arhitektuurse lahendusega sobib ta mitmetesse piirkondadesse nii linnas kui ka linnast väljas. Oma väikse mahuga sobitub ta ka hästi olemasolevatesse arenevatesse suvilapiirkondadesse. Iris sobib koduks paarile ja ka perele.

Iris on väga kompaktse lahendusega ning areneb koos perega. Esimese etapis saab võrrelda teda avara korteriga, kuid ta pakub ka oma aia eeliseid ja naudinguid avara terrassiga. Teises etapis on võimalik ehitada kaks lastetuba oma pesuruumiga, mis nende kasvades ja laste kodust lahkudes saavad jääda külaliste majutamiseks või muutuda hoopis kabinetiks, hobitoaks.

Aastane tarnitud energiakogus 9 100 kWh.*
*Põhineb standardkasutusel ja eelduslikel tingimustel, et eluruumide aknad jäävad valdavalt lõunasse, küttesüsteem baseerub maaküttel ja hoones on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

Ehitusluba tuleb hankida kogu maja mahule kohe. 1. etapi valmides on võimalik hankida osaline kasutusluba. Selle eelduseks on maja terviklik funktsioneerimine, väljaehitatud tehnosüsteemid. 2. etapp on võimalik ehitada sama ehitusloa raames.

Miks osta Finnlogist?