Hermese projekteerimise lähtekohaks on noor pere, kes on rajamas oma kodu, kus tulevikus on kaks, kolm või neli last. Krundi asukoht paikneks hästi äärelinlikus miljöös, kus naaberkinnistutel võib leida funkstiilis moodsaid eramuid. Oma vormilt sobitub ta hästi nende keskele, olles jätkuvalt looduslik puitmaja. Kasutatud on krohvitud seinapindu ning madalakaldelist katust.

Esimeses etapis on avaralt ruumi noortele spetsialistidele, kes töötavad vahel ka kodus. Pere suurenedes saab kabineti muuta ka (ajutiselt) lapsetoaks. Teise etapi ehitusega lisatakse teisele korrusele laste toad ning esimesele korrusele kas auto varjualune ja panipaik või siis saunaruumid. Nii nagu pererahvas ise soovib ja vajab.

Aastane tarnitud energiakogus 9 300 kWh.*
*Põhineb standardkasutusel ja eelduslikel tingimustel, et eluruumide aknad jäävad valdavalt lõunasse, küttesüsteem baseerub maaküttel ja hoones on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

Ehitusluba tuleb hankida kogu maja mahule kohe. 1. etapi valmides on võimalik hankida osaline kasutusluba. Selle eelduseks on maja terviklik funktsioneerimine, väljaehitatud tehnosüsteemid. 2. etapp on võimalik ehitada sama ehitusloa raames.

Miks osta Finnlogist?