See ligi 400m2 palgist eramaja on jaotatud eraldi üksusteks nende funktsiooni alusel: sissepääs, eluruumid, magamisruumid, treeningruumid ja spaa. Neid üksusi võib sõltuvalt kliendi soovidest mitmel erineval viisil kasutada. Näidisruumiplaan on päikese suunda arvesse võtnud. Kööki koos eluruumide, treeningruumide ja spaaga hellitab hommikune päikesetõus. Siseaed, eluruumid, treeningruumid ja spaa ning sissepääsuala ja kõik ühendavad koridorid on keskpäevase valguse käes. Eluruumidest ning saunast avaneb vaade päikeseloojangule. U-kujulist elamuprojekti on võimalik kasutada lopsaka roheluse ja basseiniga eraldatud siseaia loomiseks.

Selle ühekordse maja lihtsaid vorme täiendavad kvaliteetsed materjalid. Katus on viimistletud sujuvalt lamedate savist katusekividega ning akendel on roostevabast terasest raamid. Palgi nurgaseotised on postideks ümber kujundatud, kattes need tsement-komposiitpaneelidega, et muuta traditsionaalset palkmaja välimust.

KAMP Arhitektid

Kamp Arhitektid asutati 2005. aastal. Büroos on 3 arhitekti / partnerit: Jan Skolimowski, Peeter Loo ja Kaspar Kruuse. Kamp Arhitektide tegevusvaldkonnad hõlmavad arhitektuurset planeerimist, maastikuarhitektuuri, sisedisaini ja kujundamist. Suur osa meie tööst on tulnud konkursside kaudu. Meie portfell sisaldab keskmise ja väikese suurusega hooneid ning suuremahulisi objekte, nagu ülikoolihoone, spordihall ja büroohooned. Sarnaselt teiste põhjamaiste riikidega on ka Eestil pikaajalised puitarhitektuuri traditsioonid. Meie Kamp Arhitektides oleme eriti huvitatud hoonete puidust ja teistest taastuvatest materjalidest kavandamisest.

Kaspar Kruuse, Peeter Loo, Jan Skolimowski