Tasuta katus või tasuta vihmavesi - Finnlog

Finnlog Group OÜ
Järvevana tee 9, 11314 Tallinn
Tel: (+372) 6225 845

Tasuta vihmavesi või tasuta katus?
Nüüd on ideaalne aeg alustada oma unistuste kodu loomisega, sest jaanipäevani saad Finnlogi majaga kaasa tasuta katuse ja võidad tuhandeid eurosid.

Osta Finnlogist täispuitmaja ja saad katuse tasuta

Kampaaniapakkumiseks on tasuta katusekattekomplekt Finnlogi majale. Katusekattekomplekti kuuluvad katusekattematerjal koos kinnitite ja abimaterjalidega ning katuseturvatooted.
Kampaaniasse kaasasime usaldusväärsed brändid Ruukki, Monier, Owens Corning.
Valikus on kolme tüüpi katusekattematerjale Ruukki Classic terasplekk-katus, Monier Est-Stein Elegant kivikatus, Owens Corning TruDefination DURATION bituumensindelkatus.

Kodu täpselt Sinu soovide järgi

Finnlogis ehitame Sulle unikaalse kodu, mis vastab just Sinu pere soovidele ja vajadustele. Lisaks unikaalsusele ja kaunile välimusele väärtustame ka energiatõhusust ja praktilisust.

Aitame Sinu visiooni paberile joonistada ja valmis ehitada. Samas võid valida ka meie kataloogist juba valmis projekti ja seda vastavalt oma vajadustele muuta. Saame muuta näiteks maja suurust, tubade asetust ja arvu ning viimistlust.

Oleme juba viisteist aastat viimistlenud oma ehitusmetoodikat ning suudame luua ka suurte akendega valgusküllaseid maju. Saavutades sealjuures väga hea energiatõhususe ja madalad küttekulud.

Pakume ka kõigile majadele kümneaastast tehasegarantiid.

Vaata videolugusid

Mõni aeg peale majade valmimist külastasime oma armsaid kliente ja
tegime nendest koos majadega lühikesed videod.

Tõeliselt kaunis kodu

Täispuitmaja võib olla traditsiooniline või moodne, kuid kindel on see, et täispuitmaja näeb välja tõeliselt kaunis ja unikaalne
olenemata valitud stiilist. Täispuitmaja sobitub ideaalselt nii linna kui ka maale.

Keskkonnasõbralik ja looduslähedane

Jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik eluviis on üks praegustest megatrendidest. Puit eksklusiivse ja loodusliku ehitusmaterjalina on omanäoline ja eristub tavapärasest masstoodangust.

Puitmaja tootmiseks kulub palju vähem energiat võrreldes teiste ehitusmaterjalidega. Lisaks sellele on puit taastuv loodusressurss, mistõttu on palkmaja väga keskkonnasõbralik lahendus.

Eesti metsal kulub kaks minutit, et kasvatada ühe puitmaja jagu puud.

Allergiavaba ja antibakteriaalne

Oma olemuselt on puit hea soojusisolaator ja niiskusregulaator, mis muudab õhu puitmajas puhtaks ja kergesti hingatavaks. Siseruumide suhteline õhuniiskus on mugavuse oluliseks teguriks. Puitmaja tundub suveperioodil meeldivalt värske ning talveperioodil soe ja hubane.

Puit on allergiavaba ehitusmaterjal, millest ei vabane õhku kahjulikke aineid. Puit täidab toa meeldiva puidu lõhnaga aastateks. Lisaks sellele on puit antibakteriaalne, mis omakorda takistab patogeenide levikut palkmajades. Seetõttu on palkmaja ideaalseks valikuks väikeste lastega peredele ja ka inimestele, kellel on allergiad.

Finnlogi protsess

Oleme kaardistanud täispuitmaja ehituse võtmetegevused
ja grupeerinud need lihtsateks sammudeks.
1.

Sobiva lahenduse leidmine

Koostöös Finnlogi meeskonnaga pannakse paika Sinu vajadustele ja soovidele vastav tulevase kodu põrandaplaan ja arhitektuuriline lahendus. Selle järel tehakse hinnakalkulatsioon ning koostatakse eelarve.

2.

Kokkuleppe sõlmimine

Eelarve sobivusel sõlmitakse omavaheline leping, millega määratletakse muuhulgas edasised tegevused ja ajakava. Vastavalt Sinu soovidele võib Finnlog pakkuda „võtmed kätte“ lahendust või püstitada vaid majakarbi. Kõik olenevalt sellest, kui palju soovid ehitusprotsessis kaasa lüüa.

3.

Projektide koostamine

Pärast kokkuleppe sõlmimist alustatakse projekteerimistöödega, mille hulka kuuluvad arhitektuurilised- ja eriosade joonised ning eelprojekt ja energiamärgis.

4.

Ehitusloaks vajaliku ettevalmistamine

Enne maja ehitusega alustamist on veel tarvis kohalikust omavalitsusest taodelda ehitusluba. Ehitusloaks vajalike materjalide ettevalmistamise eest hoolitseb Finnlog.

5.

Maja detailide tootmine

Kui kõik ettevalmistused on tehtud ning kohalikust omavalitsusest ehitusluba saadud, siis saadetakse maja tellimus tehasesse, kus toodetakse palgid. Lisaks tellitakse ja komplekteeritakse kõik muud vajaminevad materjalid.

6.

Ehitamine

Kui kõik detailid on valmis, siis on aeg alustada ehitustöödega, mida teostatakse vastavalt lepingus kokkulepitud tööde mahule.

Auhinnad

2018

Aasta tehasmaja

Parim masintoodetud palkmaja

2017

Aasta tehasmaja

Parim masintoodetud palkmaja

2016

Aasta tehasmaja

VELUX-i eripreemia parima valguslahenduse eest

2016

Aasta tehasmaja

Parim kivikatus tehasemajal

2016

Aasta tehasmaja

Delfi moodnekodu.ee lugejate eripreemia

Tule räägi meile oma unistuste majast ja viime selle koos ellu.

Kaotada pole midagi, võita väga palju.

Registreeru konsultatsioonile

Saime sellise kodu, millest unistasime

Praegu, mil käes on varakevad, kuid õues paugub ikka veel pakane, on meie palkmaja toad soojad. Suured lõunapoole avanevatest akendest tulvav soojus kütab päikeselise ilmaga maja soojaks ka siis, kui kraadid väljas on alles krõbedad.

Natalia Jürves

Meie pikalt planeeritud palkmaja

Tegime tihedat koostööd Finnlogi arhitekti Liisiga, kes tegi oma joonised meie visandite põhjal. Meil oli selge visioon asjadest, mida tahtsime, näiteks klaasist sein ja katuseni avatud elutuba; soovisime ka sauna ja keldrit. Finnlog oli minu arvates väga vastutulelik ja maja nägi välja täpselt selline, nagu soovinud olime.

Erika ja Olaf

Siin on lihtsalt nii mõnus elada

Meil oli algusest peale selge, et ehitame omale puidust maja, sest see on soe materjal ning sobitub maakohta hästi. Idee, rajada palkmaja, tuli sõbrannalt, kellel oli mõni aeg tagasi valminud Finnlogi palkmaja. Käisin tal külas ja mulle tohutult meeldis tema maja planeering ning see mõnus ja soe kodune tunne, mis seal majas tekkis. Ja nii saigi see otsus tehtud.

Liina Randpere