Tuletame meelde, et kevadine kliendipäev toimub juba 24. märtsil kell 10.00–16:00.

Kohtume Scandi Marzipan parklas aadressil Tänassilma tee 33, Tänassilma, Harjumaa. Sealt edasi viib meie väikebuss Teid kliendipäeva toimumiskohta, mis asub 1,5 km kaugusel. Transfeer toimub kogu kliendipäeva vältel maja ja parkimisplatsi vahel. Nii saate hõlpsasti õigeks ajaks õigesse kohta ega pea parkimiskohtade pärast muretsema.

Kevadisel kliendipäeval on võimalik tutvuda lihtsa ja funktsionaalse elamuga. Hoone projekt on inspireeritud meie valmislahendusest Eleos, mida on vastavalt kinnistule, ilmakaartele ning pere soovidele edasi arendatud.

Elamu arhitektuurilahendust iseloomustab kahekorruseline ristkülikukujuline, viilkatusega hoonekehand, millega põhja pool liitub madalam, lamekatuse maht, mis moodustab autode varikatuse ning kuuri osa. Hoovi poolt liigendab põhimahtu madalam kaldkatusega osa, mille mahtu jääb elutoa väljaaste ning kahe hoovipoolse terrassi katusealune.

Elamu esimesel korrusel on elutuba koos avatud köögiga ning lisaks eluruumidest veel üks magamistuba. Hoone hoovipoolsetele terrassidele pääseb magamistoast ning söögitoast. Elamu teisele korrusele on kavandatud neli magamistuba, garderoob ning duširuum.

Hoone välisseinad on 202 mm paksusest liimpalgis ning liimpalkseina üleulatuvad ristnurgad lõigatakse lühikeseks ja kaetakse nurgalaudadega. Katuse kattena on paigaldatud kivikatus. Hoonesse on kavandatud soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning küte on kavandatud õhk-vesi soojuspumba baasil.

Tutvu Eleose projektiga siin. 

Liitu meie kliendipäevaga ka Facebookis!

e-raamat "Palkmaja etapid"

Kohustuslik lugemine kõigile, kel plaanis lähiajal maja ehitada. Oleme kontsentreerinud kõige olulisema info palkmaja ehituse kohta ja pannud selle arusaadavasse keelde.